Tüm HABERLER
 • 2nd European Conference on Science, Art & Culture (ECSAC 2018)

  Bölümümüz öğretim üyesi Prof. Dr. Lütfullah GÜNDÜZ ve Arş. Gör. Şevket Onur KALKAN, 19-22 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenen ''2nd European Conference on Science, Art & Culture'' isimli sempozyumda, ''Puzolanik Katkıların Yeni Nesil Kompozit Formdaki Horosan Harçlarının Fiziksel ve Mekanik Özelliklerine Etkisi'' ve "Yapısal Restorasyon Harçlarında Kıtık Boyutlarının Harcın Teknik Özelliklerine Etkisinin İncelenmesi" isimli çalışmalar ile katılacaklardır.   Aynı etkinlikte bölümümüz öğretim üyesi Dr. Öğr. Ü. Mutlu SEÇER ve Arş. Gör. Tolga ARSLAN, ''Bina Tipi Yapılarda Kullanılan Sismik Taban İzolasyon Sistemlerinin İncelenmesi''  isimli çalışma ile katılacaklardır.

 • Mezuniyet-2017

  2016-2017 öğretim yılında mezun olan öğrencilerimize meslek hayatlarında başarılar diliyoruz..Yolları açık olsun..  

 • Bahar Seminerleri...

  Bahar seminerlerimiz, Doç.Dr. Erkan Doğan'ın yaptığı Doğal Optimizasyon Tekniklerinin Yapıların Tasarımında Kullanılması ile  ilgili sunumuyla sona erdi. Değerli hocamıza ve katılan öğrencilerimize teşekkür ediyoruz..  

 • Bahar Seminerleri...

  12 Mayıs 2017 Çarşamba günü yapılan seminerimizin konuğu EGE Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü  Öğretim Üyesi Prof.Dr. Kambiz RAMYAR'dı. Bilgi birikimini ve tecrübelerini bize aktardığı için çok teşekkür ediyoruz.

 • Bahar Seminerleri...

  ''Bugünkü seminerimizde İZBAN Eski Genel Müdürü Sebahattin ERİŞ'i ağırladık..Sunumu ve tecrübelerini bizlerle paylaştığı için çok teşekkür ediyoruz..''

 • 2017 Hazır Beton Kongresi

  Bölümümüz öğretim üyesi Prof. Dr. Lütfullah GÜNDÜZ ve Arş. Gör. Şevket Onur KALKAN 13-14 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenen ''2017 Hazır Beton Kongresi'' isimli sempozyumda, ''Genleşmiş Kil Agregaların Teknik Özelliklerinin Karşılaştırılması Üzerine Bir Çalışma: Ankara Kalecik Bölgesi Örneği '' ve "Pirinç Kabuğu Külünün Çimentolu Hafif Kompozit Harçlarda Dayanım Arttırıcı Katkı Olarak Kullanılması Üzerine Teknik Bir İnceleme" isimli çalışmalar ile katılmışlardır.

 • Bahar seminerlerimiz 3. buluşması ile devam ediyor...

  Seminerlerimizin bugünkü konuğu DEÜ İnşaat Müh. Bölüm Başkanı Prof.Dr. Gürkan ÖZDEN' di. Öğrencilerimiz için çok faydalı bir sunum oldu..

 • Bahar seminerlerimiz devam ediyor...

  Bölümümüz Bahar Seminerleri kapsamında DEÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapı Anabilimdalında öğretim üyesi Doç. Dr. Murat TANARSLAN, betonarme yapılar ile ilgili sunum yapmıştır. 

 • 19th International Conference on Earthquake Geotechnical Engineering

  Bölümümüz öğretim üyesi Ydr. Doç. Dr. Hasan Fırat PULAT ve Arş. Gör. İnci DEVELİOĞLU, 23-24 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenen ''19th International Conference on Earthquake Geotechnical Engineering'' isimli sempozyumda, ''Geotechnical properties and compressibility behavior of organic dredged soils'' isimli çalışma ile katılmışlardır. Ayrıca bölümümüz Araştırma Görevlisi İnci DEVELİOĞLU yaptığı başarılı sunum ile "Best Presentation" ödülü almıştır.

 • 7th Conference of Croatian Geotechnical Society with International Participation

  Bölümümüz öğretim üyesi Ydr. Doç. Dr. Hasan Fırat PULAT ve Arş. Grv. İnci DEVELİOĞLU, 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen ''7th Conference of Croatian Geotechnical Society with international participation'' isimli sempozyumda, ''Geotechnical factors affecting the bearing capacity of blast furnace slag'' isimli çalışma ile katılmışlardır.

 • Bahar Seminerlerimiz Başladı.

  Bölümümüz Bahar Seminerleri kapsamında ilk konuğumuz İzmir Yüksek Teknoloji Estitüsü İnşaat Mühendisliği Bölümünden Prof.Dr. Şebnem ELÇİ idi...   

 • IWA Regional Symposium on Water, Wastewater and Environment

  4.sınıf öğrencimiz Ali Pamukçu ''Research in Hydraulics Engineering'' dersi kapsamında hazırladığı ''Predicting Pressure Loss For A Newtonian Fluid In Annulus By Artificial Neural Network'' isimli bitirme tezini ''IWA Regional Symposium on Water, Wastewater and Environment'' adlı uluslararası konferansta başarı ile sundu. 

Toplam 12
Başa Dön